Kilka słów o mnie

poznajmy się bliżej

Fotografia

Portretowa

Fotografia

Reportażowa

Fotografia

Ślubna

Fotoprus.pl.

Kreatywne

ujęcia

Obróbka

fotografii

Profesjonalny

sprzęt

Fotograf weselny

Robert

 

Z wykształcenia inżynier elektryk-automatyk a z zamiłowania fotograf :-)

Przygodę z foto-video rozpocząłem w wieku 17 lat początkowo skupiając się na bardzo modnych w tamtych czasach videofilmach (pewnie mało kto z Was pamięta kasety VHS :-)). W tych latach rynek fotografów mocno wyhamował i wszyscy chcieli zobaczyć siebie na ekranie telewizora (kineskopowego zresztą :-)). Stopniowo         

w miarę wracającego trendu i rosnącego zainteresowania statycznymi obrazami i albumami, które można przeglądać sącząc drinka  poszerzałem obszar działalności na fotografię. Pracowałem początkowo na aparatach analogowych Zenit, Kiev, Canon a później idąc z oczywistym duchem czasu i rozwojem technologii  przesiadłem się na fotografię cyfrową, którą zajmuję się do dziś.

Jak większość fotografów uwielbiam jasne szkła i dlatego moją bazę stanowią cenione przez fachowców bestsellerowe obiektywy serii Art firmy Sigma współpracujące ze znanymi z wysokiej jakości i niezawodności korpusami Nikona.

Uwielbiam fotki plenerowe o złotej godzinie i ciekawe plenery, które w moim odczuciu można znaleźć wszędzie, niekoniecznie na wzgórzach Toskanii czy na Lazurowym Wybrzeżu choć jeśli macie takie życzenie to chętnie się tam z Wami przejadę:)

 

Napisałbym jeszcze, że uwielbiam wiatr we włosach ale moje zdjęcie obok zdradza, że to ściema:-).

 

Kochani - zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Zapewniam, że dogadamy się w każdym temacie.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Wasz fotograf :)

 

 

facebook
behance
linkedin
Twitter